Koltuk Yıkama

Halı ve Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama ve temizleme işlemlerini özel koltuk yıkama makineleri rotovac ve karcher markalı ithal sistemlerle temizliyoruz. Yüksek vakumlu bu özel makineler koltuklarınızda en etkili temziliği sağlamak için üretilmiştir.

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Dönmez koltuk yıkama servisimiz Antalya’da yerinde koltuk yıkama hizmetleriyle profesyonel bir temizlik hizmeti sunmaktadır. özel doğal koltuk yıkama şampuanları kullanarak en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Günümüzde uzmanlar tarafından öngörülen makine ve yöntemleri kullanarak müşteri memnuyetini temizlik garantimizle destekliyoruz.

koltuk-yikama-4
Antalya koltuk temizleme hizmeti

Koltuk Temizliği Önemi

Ev ve işyeri koltuk takımları araç koltukları sandalyeler gibi sıklıkla kullandığımız eşyalarımız değişik yapı malzemeleri ve farklı kumaşlardan oluşmaktadır. süngerli yapıları kirleri emerek zamanla yoğun bir toz ve bakteri kitlesi oluşturur. Gündelik ev temizliği işlemlerinde yapılan uygulamalar bu tehlikeli ortamı gidermeye yetmeyecektir.

koltuk-yikama-1
Dönmez koltuk yıkama

uzman bir temizlik işlemi peryodik olarak uygulanmalıdır. Koltuk yıkama işlemi için üretilen özel yüksek vakum gücüne sahip makine ve uygun deterjan kullanımı önerilmektedir.

Antalya koltuk yıkama hizmeti

Dönmez Antalya koltuk yıkama firmamız tüm koltuk çeşitleri için yerinde yıkama servisi sağlayıp hızlı ve temiz bir yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.

Antalya koltuk yıkama hizmeti

Klasik kumaş koltuk, tai tüyü koltuk, nubuk koltuk, kadife ve deri koltuk takımları, köşe takımları, çekyatlar gibi her çeşit koltuklarınız için kaliteli temizlik hizmeti sunuyoruz. Antalya merkez ve ilçelerinde koltuk yıkama hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz