Araç Koltuk Yıkama

Halı ve Koltuk Yıkama

Araç koltuk yıkama servisimizle yerinde hızlı ve hijyenik bir temizleme hizmeti sağlıyoruz. Oto koltukları dış etkenlere daha çok maruz kaldığı için yoğun bir toz ve kir kitlesi oluşur. Kullanım sıklığı nedeniyle araç koltukları temizliğinde hızlı ve kaliteli temizllik ihtiyacı oluşturmaktadır. Yüksek emiş gücüne sahip makinelerimiz araç koltuklarınızda sağlıklı temizlik işlemi ve kısa sürede kuruma sağlamaktadır.

Yerinde Oto Koltuk Temizleme

Araç Koltuk yıkama hizmetimizde karcher marka profesyonel koltuk yıkama makinemizle etkili ve hızlı bir temizlik işlemi uygulayıp en kısa zamanda araçlarınızın kullanıma hazır olmasını sağlıyoruz.

arac-koltuk-yıkama-antalya
Antalya araç koltuk yıkama

Zor lekeler için özel leke çıkarma işlemlerini kolaylaştıran makine ve koltuk yıkama şampuanlarıyla başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Dış etkenler ve kıyafetleriniz yoluyla araçlarınıza taşınan toz ve kirler bir süre sonra yoğun bir leke oluşturabilmektedir. Bu sağlığınız açısından tehlikeli olduğu için belirli aralıklarla profesyonel yıkama makineleri ve uzman personel tarafından temizlik yapılması önemlidir.

Araç iç mekanları dar olduğu için zamanla oluşan kötü kokuyuda fark edebilirsiniz. Yıkama işlemi sonrası temizlik farkının oto iç mekanını ferahlattığını hissedeceksiniz.

Dönmez Araç koltuk yıkama

OTO KOLTUK YIKAMA HİZMETİ

Dönmez koltuk yıkama şirketimiz Antalya’da araç koltuk yıkama hizmet talebinizle en kısa zamanda bulunduğunuz bölgeye servis sağlamaktadır. araç koltuklarınıza yerinde yıkama işlemi yapılıp kısa sürede teslim etmektedir. Antalya merkez ve merkez ilçeleri için koltuk yıkama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.