Halı Yıkama

Halı ve Koltuk Yıkama

Ev ve iş yerlerimizin en önemli eşyalarından olan halılarımız kullanım yoğunluğu nedeniyle çabuk kirlenebilmektedir. Halı yıkama hizmetimizle zor olan klasik halı temizleme işlemlerinden kurtarıyoruz. Halı temizliği için özel üretilmiş yıkama makineleriyle derinlemesine temizlik sağlayan yöntemler ve halılar için üretilmiş özel doğal halı yıkama şampuanlarıyla etkin temizlik sağlıyoruz.

Profesyonel Halı Yıkama

Halılarınızda oluşan kirler, bakteri ve tozlar zamanla halınızın dip kısımlarına ulaşarak çoğalır, bu durum sağlık açısından da önemli tehditler oluşturur. Ev ortamında yapılan klasik yıkama ve temizleme işlemleri halılarınızı tam olarak hijyenik bir şekilde temizlenmesi için yeterli olmayacaktır. peryodik olarak ev eşyalarında profesyonel yıkama işlemleri yapılmalıdır.

antalya-hali-yikama-2
Antalya halı yıkama hizmeti

Antalya Halı Yıkama Hizmeti

Dönmez Antalya halı yıkama firmamız halılarınızın yıkama fabrikasında uzman personel tarafından ve özel makinelerle yıkanarak tertermiz şekilde teslimatını sağlamaktadır.

Halı Yıkama işlemleri

Leke kontrolü, Toz alma ve yüksek titreşimli özel çırpma sistemleriyle günümüzdeki en iyi yıkama işlemlerini uyguluyoruz. Her halı çeşidine göre özel yöntemler ve halı deterjanları kullanıyoruz. Özel kapalı alanlarda kurutma ve havalandırma yapılmaktadır. Paketleme işlemleri özenle yapılmaktadır. Ücretsiz servisimizle halılarınız garantili olarak adresinize teslim edilmektedir.

Antalya halı yıkama

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Taşınması zor büyük mekan halılarınız ve acil temizleme ihtiyaçlarınız için yerinde halı yıkama hizmetimiz rotovac özel halı yıkama makinesiyle sağlanmaktadır. Etkin temizlik ve hızlı kuruma sağlayan makinelerimizle kaliteli bir yerinde temizlik hizmeti veriyoruz.

Antalya Anti-bakteriyel Temizlik Hizmeti

Antalya’da geniş yıkama yelpazesine sahip olan özel firmamız, halı ve koltuk kumaşlarının yapısına göre bitkisel deterjanlar kullanarak, zarar vermeden temizleme teknikleri kullanmaktadır. Bitkisel içerikli deterjanlarla anti-bakteriyel temizlik, adresten alım ve adrese teslim hizmetinin yanı sıra adreste temizleme hizmeti de vererek sizi hijyenle buluşturacaktır.

hali-yikama-5
Halı yıkama

Servis Bölgelerimiz

Antalya merkezinde ve kepez, muratpaşa, konyaaltı, lara gibi merkez ilçelerinde halı yıkama ve yerinde temizleme hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçiniz.